Lugu laulust: Kuidas joonistada kurbust – Joonistan kurbust ja rõõmu (Juhan Smuul)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Urmas Alender – Kuidas joonistada kurbust (Urmas Alender – Juhan Smuul); Jaak Joala – Joonistan kurbust ja rõõmu (Gennadi Taniel – Juhan Smuul)

LAE ALLA

Lugu laulust: Me liigume loogeldes loojangu poole (Hando Runnel)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Anne Adams & Aivar Meltsas – Me liigume loogeldes loojangu poole (Anne Adams & Aivar Meltsas – Hando Runnel); Meelis Hainsoo – Me liigume loogeldes loojangu poole (Rein Rannap – Hando Runnel)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Pajud on urvas juba-kevadine (Viivi Luik)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Uku Suviste – Pajud on urvas juba (Gunnar Graps – Viivi Luik); Tajo Kadajas – Kevadine (Tajo Kadajas – Viivi Luik)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Tähesära (Vladislav Koržets)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Riho Sibul – Tähesära (Riho Sibul – Vladislav Koržets); Heino Seljamaa – Tähesära (Heino Seljamaa – Vladislav Koržets)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Tõuse üles ja läheme ära – Ilus maa (Hando Runnel)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Justament – Tõuse üles ja läheme ära (Vello Toomemets – Hando Runnel); Janika Sillamaa & Henry Laks – Ilus maa (Henry Laks – Hando Runnel)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Vaikelu (Juhan Viiding)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Tajo Kadajas – Vaikelu (Tajo Kadajas – Juhan Viiding); Juhan Viiding – Vaikelu (Tõnis Rätsep – Juhan Viiding)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Neile, kes kaua on teel-Allnõlva sarapikus (Jaan Kaplinski)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Silvi Vrait & Fix – Neile, kes kaua on teel (Valter Ojakäär – Jaan Kaplinski); Kait Tamra – Allnõlva sarapikus (Kait Tamra – Jaan Kaplinski)

LAE ALLA

Lugu laulust EXTRA: Kaua sa kannatad (Hando Runnel)

Sel suvel tutvustab Vello Salumets saates “Lugu laulust” muusikapalasid, mille sõnad on sama poeedi sulest, aga viisi on kirjutanud erinevad autorid. Justament  – Kaua sa kannatad (Vello Toomemets – Hando Runnel); Väino Uibo – Kaua sa kannatad kurbade naeru (Väino Uibo – Hando Runnel)

LAE ALLA

Lugu laulust: Uno Loop – Doralise

Elmaris on eetris rubriik “Lugu laulust”. Selle toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon. Uno Loop – Doralise; Anjos do Inferno – Doralice

LAE ALLA

Lugu laulust: Meie Mees – Soe suveaeg

Elmaris on eetris rubriik “Lugu laulust”. Selle toimetajaks on muusikaasjatundja Vello Salumets. Tutvustame võõramaist lugu, millest on eestikeelne cover tehtud. Toome teieni lühiülevaate laulu ajaloost ning ette saavad mängitud nii võõrkeelne kui eestikeelne versioon. Meie Mees – Soe suveaeg; Harpo – In the zum zum zummernight

LAE ALLA