Ikigai: 30.05.2021 – Uku Haljasorg

Sel nädalal on Ikigai saates külas mees, kes käinud põnevatel festivalidel Serbia mägedes, elanud mitu aastat Iisraelis, töötab Tartu Ülikooli bio- ja siirdemeditsiini instituudis molekulaarpatoloogia nooremteadurina ning oskab huvitavaid pille mängida. Külas on doktor Uku Haljasorg. Saatejuht on Priit Rand.

LAE ALLA

Ikigai: 22.05.2021 – Maiken

22.05.2021 – Maiken

LAE ALLA

Ikigai: 16.05.2021 – Kertu Jukkum

Sel korral on saates külas Kertu Jukkum, kelle sarnast on maa pealt raske leida. Ta on käinud reisil 61-s riigis, vallutanud Aafrika ja Lõuna-Ameerika kõrgeimad tipud, kirjutanud mitu raamatut ja päästnud lugematul hulgal koduta loomi. Nendest ja paljudest muudest teemadest teeb temaga juttu Henri Laumets.

LAE ALLA

Ikigai: 09.05.2021 – Urmas Hõbepappel

Emadepäeva saates uurib saatejuht Priit Rand, kuidas on elu Hiinas. Juttu ei tule eriti riigikorrast, vaid just loodusest, inimestest, toidust ja traditsioonidest. Külas on Tartu Ülikooli Aasia keskuse analüütik, Hiina poliitika uurija, õppejõud ja reisijuht Urmas Hõbepappel.

LAE ALLA

Ikigai: 02.05.2021 – Kai Kannistu

Seekord palun mina, saatejuht Tiiu Sommer, külla pikaaegse kõrgelt tunnustatud kultuurikorraldaja ja tegudeinimese Kai Kannistu, kelle südamesoov on, et Eesti keel ja kultuur püsiks aegade lõpuni. Mõtiskleme, kas maailm on jäädavalt muutunud ja kas rahvatantsija leiab tee tagasi proovi. Rõõmsamaid jutte ikka ka, sest Kai oskab enda kulul nalja teha, armastab inimesi ja teab, et […]

LAE ALLA

Ikigai: 14.03.2021 – Jane Koitlepp

Sellenädalase saate külaline on Aasta naiskodukaitsja 2020 Jane Koitlepp. Jane on Naiskodukaitse Sakala ringkonna esinaine, aga ka tütar, ema, abikaasa ja reisisaatja. Kuidas elu poolt teele veeretatud sidrunitest limonaadi teha ja miks kõik hoolimata soost võiksid Jane arvates Naiskodukaitsesse kuuluda, uurib saatejuht Tiiu Sommer.

LAE ALLA

Ikigai: 07.03.2021 – Hans Markus Antson

Selle nädala Ikigai läheb eetrisse Lõuna-Eestist Luhamaa metsade vahelt, kuhu on raadio Elmari külla kutsunud Hans Markus Antson. Noormees, kes suudab looduses kaamerasilmaga tabada haruldasi loome ja linde. Saame teada, kuidas see tal nii hästi õnnestub ja mille põnevaga ta veel tegeleb. Sellest ja paljust muust teeb temaga juttu Henri Laumets.

LAE ALLA

Ikigai: 28.02.2021 – Robert Rool

Sel nädalal on saates „Ikigai“ enda elust veidi lähemalt rääkimas mees, kes on mitmeid aastaid töötanud erinevates raadiotes ja juhtinud teles mitmeid saateid. Täna tunneme seda meest tänu saatele „Õhtu!“. See mugav ja rõõmsameelne mees ei karda austajaid ega kuulsust. See noor, üllatavalt noor, mees on Robert Rool. Saadet juhib Mari-Liis Männik.

LAE ALLA

Ikigai: 21.02.2021 – Raul Ojamaa

Ikigai saatekülaliseks on muusikaprodutsent, helilooja ja kitarrist Raul Ojamaa, kes alustas pillimänguga alles keskkooli lõpus ning nüüd tegutseb aktiivselt paljude tuntud Eesti muusikutega. Räägime tema põnevast elust, valikutest ja mõtetest. Saadet juhib Priit Rand.

LAE ALLA

Ikigai: 14.02.2021 – Gunnar Männik

Sellenädalase saate külaline on spordiarst Gunnar Männik, kelle suur kirg on muusika – ta on ka helilooja. Millise murega patsiendid doktor Männikuni jõuavad või kuidas tabab teda inspiratsioon? Jutud spordist, meditsiinist ja muusikast seab kokku saatejuht Tiiu Sommer.

LAE ALLA