Minu esimene…: 28.09.20 Contra Minu esimene luuletus

28.09.20 Contra Minu esimene luuletus

LAE ALLA

Minu esimene…: Jaagup Kreem – Minu esimene auto

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Sel korral räägib Jaagup Kreem oma esimesest autost.

LAE ALLA

Minu esimene…: Marek Sadam esimesest mobiiltelefonist

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Saates räägib Marek Sadam oma esimesest mobiiltelefonist

LAE ALLA

Minu esimene…: Sven Lõhmus esimesest heliplaadist

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Sel korral meenutab Sven Lõhmus oma esimest heliplaati.

LAE ALLA

Minu esimene…: Artjom Savitski esimesest heliplaadist

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Artjom Savitski räägib oma esimesest heliplaadist.

LAE ALLA

Minu esimene…: Tomi Rahula esimesest heliplaadist

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Täna räägib Tomi Rahula oma esimesest heliplaadist.

LAE ALLA

Minu esimene…: Indrek Raadik esimesest heliplaadist

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Sel korral räägib Indrek Raadik oma esimesest heliplaadist

LAE ALLA

Minu esimene…: 07.09.2020 – Veiko Soom – minu esimene heliplaat

Milline oli Sinu esimene heliplaat? Aga esimene raamat? Kas mäletad enda esimest töökohta või esimest suurt pettumust? Sel sügisel kell 11:45 rubriik Minu Esimene. Kuula ja mõtle kaasa! Esimeses saates räägib Veiko Soom oma esimesest heliplaadist.

LAE ALLA