Küsimuste sadu: Koit Toome Eesti Laulu finaalist

Koit Toome on Eestit Eurovisioonil juba esindanud ja sel aastal on ta Eesti Laulu finaalis. Kas duetti on lihtsam esitada kui üksi lavale astuda?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Roland Puusepp ansamblist Terminaator

Roland on Terminaatoris trumme müdistanud juba 14 aastat. Uurisime, kuidas ta bändi sattus ja millised on tema esimesed mälestused seoses selle ansambliga.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Liis Lemsalu koos lauluga

Eesti Laulu finaali jõudnud Liis Lemsalu esitatavast laulust “Keep running” on valmis saanud eestikeelne versioon pealkirjaga “Aeg on käes”. Telefonil on Liis Lemsalu ja kuulame ka laulu.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Henno Kelp ansamblist Terminaator

Elmaris käib Terminaatori nädal. Henno Kelp puutus Terminaatoriga esimest korda kokku päris palju aastaid tagasi. Kuidas ta sinna bassi mängima sattus, kutsuti või pakkus ise?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Kristel Mõistus inspiratsioonihommikust

17. veebruaril peetakse Tartu Näituste messikeskuses oskuste aasta kutsehariduse inspiratsioonihommikut. Mida tulevikuga peale hakata ja mis oleks hetkel ning tulevikus vajalikud ja kasulikud erialad? Täpsemalt räägib Kristel Mõistus.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Veiko Porkanen filmist Sangarid

Mis hakkab juhtuma, kui kolm noort meest otsustavad 80. aastatel kodumaalt Rootsi pageda? Tulemuseks on seikluslik komöödia “Sangarid”. Stuudios on külas üks filmi peaosalistest Veiko Porkanen.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Kaidi Urmet Kauneimad raamatud

Kauneimaid raamatuid hakati välja valima juba 1950. aastate lõpus. Viimastel aastatel on konkursil osalevate teoste arv pidevalt kasvanud. Millised olid kõige ilusamad raamatud aastal 2016?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda

Mustamäe linnaosa vanem Helle Kalda

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Laura Prits koos lauluga

“Hey Kiddo”- sellist pealkirja kannab laul, mille Laura Prits meile Eesti Laulu poolfinaalis esitab. Ajasime Lauraga juttu ja uurisime tema tegemiste kohta.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Noored õpilasfirmast SAKS

Elmaris on mitmel korral külas käinud noored ettevõtjad õpilasfirmadest. Täna tutvustame firmat, mis toodab seinakelli, mis tiksuvad hääletult.

LAE ALLA