Küsimuste sadu: Karin Pai Avatud Mänguväljad 2017

21. oktoobrist kuni 5. novembrini on paljud muuseumid üle Eesti lastele pühendunud ja neile on välja mõeldud põnevaid tegevusi. Stuudios on Karin Pai.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Aare Laak Lapsendamisnädal

Oma Pere MTÜ korraldab 23. oktoobrist kuni 29. oktoobrini lapsendamise nädala ja lapsendamisest ning asendushooldusest rääkis Sotsiaalkindlustusameti Lõuna piirkonna lapsendamiste korraldaja Aare Laak.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Vallo Nuust Rakenduskõrgharidusest

Tartu Kõrgema Kunstikooli rektor Vallo Nuust rääkis, millega Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu tegeleb ja miks on rakenduskõrghariduse populaarsus kasvanud.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Elvi Õismaa Südamega Tegija 2017

“Südamega Tegija 2017” on Elvi Õismaa. Elvi Õismaa on Kalevis töötanud pea 50 aastat ja tema käe all valmivad tuntud tooted nagu “Oravake”, “Teekonna” ja “Karakum”. Kui palju komme tuleb töö juures süüa ja milline on Elvi lemmik?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Indrek Jurtšenko Kino Maale

“Kino maale” on Eesti maapiirkondadele suunatud filmifestival, mis kestab 29. oktoobrini ja on vaatajatele tasuta. Milline on kinokava ja millele festival sel aastal keskendub, sellest rääkis “Kino maale” peakorraldaja Indrek Jurtšenko.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Mess Ehitus ja Sisustus 2017

Mess “Ehitus ja sisustus” toimub juba 23. korda ja projektijuht Anders Urbel ning kommunikatsioonijuht Henrik Urbel rääkisid lähemalt sellest, mida uut ja huvitavat sel aastal messil näha saab.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Maia Vahtramäe soolokarjäärist koos lauluga

Maia Vahtramäe soolokarjäärist koos lauluga

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Sirje Potisepp Avatud Toidutööstuste Nädal

Sirje Potisepp Avatud Toidutööstuste Nädal

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Ott Pärna räägib kuidas pime neiu läbib maratoni

Ilmselt pole midagi sellist maailmas varem tehtud: pime neiu läbib maratoni trenažööril. Kuidas on see võimalik? Telefonil on ettevõtmise eestvedaja Ott Pärna.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Tarmo Kesküll ansamblist Eneseimetlejate Klubi koos lauluga

Eneseimetlejate Klubi sündis 2011. aasta kevadel. Ansambel tegutseb fännide tungival soovil siiani ja kohe kuuleme neilt uut materjali. Telefonil on bändi trummar Tarmo Kesküll. Kuulame ka värsket laulu.

LAE ALLA