Küsimuste sadu: Ats Kurvet Improfilmi malevast

Ats Kurvet, üks Improfilmi maleva korraldajatest, rääkis sellest, kes on malevasse oodatud ja mida kohapeal teha saab. Improfilmi malev toimub juba kolmandat korda ja selgus, et eriti on oodatud inimesed just erinevatelt eluaaldelt!

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Erkki Ots Topauto Suzuki Swiftist

Elmaris on käimas seikluslik otsingumäng “Tunne Eestit ja leia Elmar”, mille võitja saab endale Topautolt uue Suzuki Swifti päriseks. Telefonil on Erkki Ots Topautost, kes räägib Suzuki Swiftist täpsemalt.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Anu Metsar Kalastuslaagrist

Lastele korraldatavast Võrtsjärve kalastuslaagrist rääkis meile Eesti Maaülikooli Võrtsjärve õppekeskuse juhataja Anu Metsar. Juttu tuli sellest, mida lapsed seal laagris teevad, mida eluks vajalikku õpivad ja kui meelsasti lapsed kala söövad?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Priit Oks Urissaare kantrist

Lava, mis on ehitatud puu otsa, jõllitamise meistrivõistlused, tantsupidu ja tõeline farmifiiling- selline saab olema Urissaare Kantri 2017.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Kairi Leivo ansambli Naised Köögis tuurist

Naised Köögis alustab suvist kontserttuuri üle Eesti. Valminud on ka nende uus helikandja ning lisaks tuntud lugudele kuuleb kontserdil ka uusi laule.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Mihkel Kübar Intsikurmu Festival

Festivali peakorraldaja Mihkel Kübar rääkis, mis ootab külastajaid nädalavahetusel Põlvas, Intsikurmu laululaval. Üritus kahel päeval ja kolmel laval – kohal mitmeid esinejaid nii Eestist kui välismaalt.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Tõnis Kark ansambli Pööriöö uuest laulust

Ansabel Pööriöö sai valmis uue singli “Õunapuu”. Bändi liige Tõnis Kark räägib lähemalt uuest loost ja suvistest tegemistest ning sügisplaanidest!

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Helen Rekkor lavastusest Õhtu on salameri. Edgar Valteri rahutu rahu

Helen Rekkor lavastusest Õhtu on salameri. Edgar Valteri rahutu rahu

LAE ALLA