Küsimuste sadu: Ott Lepland saab 30

Ott Lepland saab 30. Kes Otti esimesena õnnitles? Miks Ott Poolas käis? Sünnipäevalaps on telefonil.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Klaid Mägi Lunavarast

Üle maailma on lunavaraga hädas sajad tuhanded inimesed. Kui keegi teie arvutis olevad andmed lukustab ja avamise eest raha küsib, siis kuidas käituda? Täpsemalt räägib Riigi Infosüsteemi Ameti intsidentide käsitlemise osakonna juhataja Klaid Mägi.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Heini Vaikmaa Mahavoki tuurist

Mahavokil täitub sel aastal 35 tegutsemisaastat. Sel puhul saab neid nii kevadel kui suvel paljudes Eestimaa paikades näha. Telefonil on Heini Vaikmaa ansamblist Mahavok.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Sven Lohmus Eurovisioonist

Sven Lõhmus leidis kiirete toimetuste kõrvalt Elmari jaoks aega ja uurisime, milline on kevad Kiievis, kes on favoriidid ja kas müstiline must auk Eurovisiooni laval on tõesti olemas?

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Marek Sadam ansamblist Sadamasild koos lauluga

Sadamasild tõi meieni uue singli “Kohvikud ja kodurestoranid”. Uurisime, kui suur kohvikute austaja on Marek Sadam ja millal Sadamasilda laval näeb.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Sten Weidebaum laulupeotalgud

Kõik soovijad saavad anda panuse kodupaiga lauluväljaku või tantsuplatsi korrastamisele. Kui kaugel on aga laulupeo ettevalmistused? Stuudios on Laulu-ja Tantsupeo korraldustoimkonna liige Sten Weidebaum.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Geoffrey Longhurst Ausfilm festivalist

Elmaril käis külas Geoffrey Longhurst, kes on üks antud festivali korraldajatest. Milliseid filme Austraalias vaadatakse ja milliseid näidatakse Eestis?

LAE ALLA