Küsimuste sadu: Kadri Talva-Ots Mitmike kokkutulek 2017

Suvel peetakse Eestis taas mitmike kokkutulekut. Keda sinna oodatakse ja millised tegevuses ees ootavad? Telefonil on mitmikute kokkutuleku korraldusnaiskonna liige Kadri Talva-Ots.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Kalle Raudmets ansamblist Blue Dreams Orchestra koos lauluga

BDO värskeim singel kannab pealkirja “Valge vein ja tume rumm”. Selgub, et bändi laulja ise on karsklane. Telefonil on bändi kitarrist ja laulja Kalle Raudmets.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Teater Must Kast etendusest Kaksismaa koos LIVE lauluga

Teater Must Kast tuli Elmarile külla ja rääkis, millest tükk “Kaksismaa” räägib. Palusime esitada ühe laulu, mis on samuti osa etendusest.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Helena Victoria Kirss koos lauluga

Helistasime Helena Victoriale otse Austraaliasse ja uurisime, miks seni trummarina tuntud muusik otsustas välja otsida laulu, mis sai aastaid tagasi sisse lauldud.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Anne Laine Soome 100 sündmused

Soome saab detsembris 100-aastaseks ja peost saavad osa ka eestlased. Juba homme, 10. juunil saab Vabaduse väljakul nautida kontserti, kus astuvad üles parimad artistid siit- ja sealtpoolt lahte. Telefonil on Soome Instituudi programmijuht Anne Laine.

LAE ALLA

Küsimuste sadu: Märt Truman Noortebändi poolfinaalidest koos lauluga

Noortebänd 2017 poolfinalistid on teada. Noortebänd jõuab finaalini alles sügisel. Seni saavad bändid ja artistid harjutada ja lugusid lihvida. Telefonil on Noortebändi peakorraldaja Märt Truman. Intervjuu lõpetab üks Noortebänd 2017 poolfinalist, Nord Lights lauluga “Sadu”.

LAE ALLA