Ikigai: 23.02.2020 – Aare Rüütel

Sel pühapäeval saates „Ikigai“ mees, keda on keeruline kirjeldada… Ta on töötanud ihukaitsjana, ta võib tunde jälgida pilvede liikumist taevas… Tal ei ole televiisorit, ta magab öösiti rahulikult, kuigi iial ei tea, millal heliseb telefon ja ta läheb kedagi otsima… Sihtasutuse „Kadunud“ juht ja hing Aare Rüütel. Saadet juhib Mari-Liis Männik.

LAE ALLA

Ikigai: 16.02.2020 – Piret Aus

Sellenädalase saate külaline on äsjane Punase Risti IV klassi teenetemärgi omanik – Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurikorralduse lektor Piret Aus, kes on lähiaastatel pühendanud palju aega ja jõudu kultuuriürituste ligipääsetavaks muutmisele. Pireti sõnul on korraldamine tema erivajadus – ka juust ja vorst peavad külmkapis õigel kohal olema. Räägime tema armastusest muusika vastu, kasvamisest kurtide vanemate […]

LAE ALLA

Ikigai: 09.02.2020 – Kristi Loigo

Ikigai külaliseks on saate Kodutunne produtsent Kristi Loigo. Milline oli Kristi enda lapsepõlv? Miks on Eestimaa kodud korrast ära ja millise lahenduse maaelu taasäratamiseks Kristi välja pakub? Miks ei ehitaks Kodutunne igale perele uhket ja luksuslikku maja isegi siis, kui eelarve lubaks? Kuula ja saad vastuse mõnelegi küsimusele, mis saadet vaadates on ehk tekkinud. Kristiga […]

LAE ALLA

Ikigai: 02.02.2020 – Indrek Sarrap

Sellenädalases saates IKIGAI on külas muusik ja ettevõtja Indrek Sarrap. Saade salvestati Saku Suurhalli saunalaval. Saatejuht Mari-Liis Männik.

LAE ALLA

Ikigai: 26.01.2020 – Ülle Välimäe

Sellenädalase saate külaline on Türi Kultuurikeskuse direktor, Eesti Rahvamajade Ühingu juhatuse esimees Ülle Välimäe. Kuuleme, kuidas õigel ajal õlale pandud käsi võib elurada muuta, kui õnnelikuks teeb südamest öeldud aitäh ja mis mõttes on kultuuritöö nagu rongis piletite müümine. Saatejuht on Tiiu Sommer.

LAE ALLA

Ikigai: 19.01.2020 – Kai Kuusk

Sel nädalal on saates IKIGAI külas alati rõõmus ja heatujuline blogija Kai Kuusk. Miks on nii, et Kai, kes on suure osa elust veetnud pimedana, suudab näha rohkem värve ja elada täisväärtuslikumat elu kui enamus neist, kellel tervis korras ja elu oluliselt lihtsam? Kui keeruline on pimedal näiteks õigele bussile jõuda, poes vajalikke tooteid korvi laduda […]

LAE ALLA

Ikigai: 12.01.2020 – Tanel Liira

Sellel nädalal saates „Ikigai“ alati rõõmsameelne füüsikaõpetaja ning Tartu Observatooriumi külastuskeskuse arendusjuht Tanel Liira. Kuidas Tanel leidis tee füüsikani, mida peaks me kõik igapäevaselt tegema ja mis aitab keerulistel eluetappidel ? Saatejuht Mari-Liis Männik.

LAE ALLA

Ikigai: 05.01.2020 – Epp Kärsin

05.01.2020 – Epp Kärsin

LAE ALLA

Ikigai: 29.12.2019 – Marten Liiv

29.12.2019 – Marten Liiv

LAE ALLA

Ikigai: 15.12.2019 – Tanel Veenre

Saates IKIGAI oli külaliseks armastatud ehtekunstnik Tanel Veenre. Kunstnikuteest ja elust käis temaga rääkimas Mari-Liis Männik.

LAE ALLA