Ikigai: 24.01.2021 – Hertta Võido

Kuidas saada rõivadisaineriks? Kust alustada? Kellelt õppida? Kus praktikal käia? Kust võtta julgus teha oma asja? Nendele loomealastele küsimustele vastab pühapäeval brändilooja Hertta Võido. Saatejuht Priit Rand.

LAE ALLA

Ikigai: 17.01.2021 – Kati Suun

Seekord ammutame inspiratsiooni saatekülaliselt, kes on turundusstrateeg, koolitaja ja kahe raamatu autor Kati Suun. Kati on leidnud oma elu tuuma ja teab, kuidas vajadusel minapildile restart teha, julgeda olla sina ise ja silmad säramas hoida. Saatejuht on Tiiu Sommer.

LAE ALLA

Ikigai: 10.01.2021 – Sandra Raju

Sel nädalal on saates külas liikumisentusiast Sandra Raju. Pool maailma läbi reisinud suunamudija esitab endale selliseid väljakutseid, mida keskmine inimene ei teeks ka raha eest. Saame teada, mis on Sandra jaoks molutamine ja kuidas seda õigesti teha. Sellest ja paljust muust põnevast teeb juttu Henri Laumets.

LAE ALLA

Ikigai: 03.01.2021 – Andzei Matsukevits

Saate külaliseks on mägironija, veelaudur, maailmarändur ja tartlane, režissöör Andžei Matsukevits, kes filmib nii kõrbes kihutavaid luksusautosid, merel sõitvaid kaatreid, kui lendavaid inimesi. Saatejuht Priit Rand.

LAE ALLA

Ikigai: 27.12.2020 – Toomas Uibo

Selle aasta viimane külaline on Toomas Uibo. Mees, kes taas lavale jõudis ja oma häälega uuesti südamed võitis. Kuidas erinevad elualad kokku klapivad ja millised tegemised tema päevadesse veel mahuvad, uurib saatejuht Tiiu Sommer.

LAE ALLA

Ikigai: 20.12.2020 – Triin Ruumet

Sel nädalal on saatekülaliseks filmi “Päevad, mis ajasid segadusse” režissöör Triin Ruumet. Saame teada, milline on ühe linateose teekond ideest teostumiseni ja millal tasub reisida Los Angelesse, et oma silmaga näha, kuidas Triin saab kätte filmimaailma suurima tunnustuse – kuldse Oscari. Sellest ja paljust muust teeb oma klassiõega juttu Henri Laumets.

LAE ALLA

Ikigai: 13.12.2020 – Marge Pärnits

Sel nädalal on saatekülaliseks naerusuine naine, kes on kirjanik, kunstnik, muuseumitöötaja, kultuurikorraldaja… Äsja ilmus tema värske raamat „Must kass ja Mustikas“. Mustikas on muide tema karvane ja lõbus koerake. Saatesse tuleb külla Marge Pärnits. Margega ajab juttu Mari-Liis Männik.

LAE ALLA

Ikigai: 06.12.2020 – Piret Puppart

Sel nädalal on saates külas naine, kellel on seljas 100-aastane pluus. Ta on kirglik etnograafiahuviline, Eesti kunstiakadeemia moedisaini osakonna juhataja, saarlane ja moelooja, professor Piret Puppart. Saatejuht on Priit Rand.

LAE ALLA

Ikigai: 29.11.2020 – Lii Vatsfeldt

Sellenädalase saate külaline on raamatu “Hinge teekond koju” autor Lii Vatsfeldt. Saatejuht Tiiu Sommer kutsub kuulama kõiki, keda huvitab, kuidas jõuda iseenda tuumani ning elada läbi südame kasutades oma sisemist tarkust.

LAE ALLA

Ikigai: 22.11.2020 – Peep-Ain Saar

Elmari stuudios on külas kinnisvaramagnaat, vaimulik, suunamudija kui ka fitnessiga tegelev Peep-Ain Saar. Mees nagu orkester, kes ei väsi üllatamast iseennastki. Saame teada, kui pööraseks on läinud eestlaste ideed omanäoliste pulmade nimel ja miks tekkis ühel pastoril heast peast mõte minna fitnessi meistrivõistlustele. Nendel teemadel ja paljust muust teeb saatekülalisega juttu Henri Laumets.

LAE ALLA