Elmari hommikujutt: Anna Aunap mee kvaliteedist

Anna Aunap mee kvaliteedist

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Astrid Oolberg mee tervistavatest omadustest

Astrid Oolberg mee tervistavatest omadustest

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Aga miks me kardame, et koogid paksuks teevad

Aga miks me kardame, et koogid paksuks teevad

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Indrek Palm hommikvõimlemisest

Indrek Palm hommikvõimlemisest

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Jaana Hinno kõkutamisest

Uus spordiala kõkutamine on sündinud!  Kõnni ja kummarda aktsiooni eestvedaja Jaana Hinno selgitas hommikuprogrammis, et kõkutamine tähendab tervisekõndi koos kummardamisega. Eesmärgiks prügi maast prügikotti saada. Kuidas läks esimene kõkutamine Viljandis ja kas ka teised paigad vedu võtsid

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Hurax lauluga

Hurax on koos olnud vaid mõned kuud, kuid äsja anti kahe päevaga kolm kontserti. Mis meestega on tegu ja kuidas nende muusika kõlab?

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Tairi Leis ja Anna Golovtsenko Eesti parima teenindaja konkursist

12. aprilli õhtul selgus Tallinnas hotell Euroopa Konverentsikeskuses Eesti parim teenindaja 2018, kelleks on Sofia Karkus. Teise koha ja publiku lemmiku tiitli saavutas Anna Golovtsenko ja kolmanda koha vääriliseks tunnustati Laura Kivijärv. Teise koha omanik Anna ja konkursi projektijuht Tairi Leis käisid hommikuprogrammis kohal ning jagasid värskeid muljeid.

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Kaupo Meiel raamatust Vaikus müraajastul

Uurisime täna hommikul AS Eesti Meedia kirjastuse Post Factum toimetajalt Kaupo Meielilt, mis mees on raamatu “Vaikus müraajastul. Rõõm end maailmast välja lülitada” autor norralane Erling Kagge.

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Jaanus Jakimenko Eesti Lennuakadeemia rektor

12. ja 13. aprillil tähistab Eesti Lennuakadeemia oma 25. aastapäeva – kõrgkooli asutamisest 1993. aastal möödub veerandsada aastat. Rektor Jaanus Jakimenko külastas Raadio Elmar hommikuprogrammi ning vastas saatejuhtide küsimustele lendamisest, lennundusega seotud erialadest ja kooli sisseastumisest.

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Külas Trio to Tokyo Lily Leila ja Liina Luik

Teisipäevases hommikuprogrammis tuli Lily, Leila ja Liina Luigega jutuks nii nende senine sportlaskarjäär kui tulevikku suunatud Trio to Tokyo tegemised. Samuti julgustasid nad tervisesportlasi kevade saabumisel õues sportima – vaja on vaid tahet ja pisut varustust. Vaata lühikest jooksuõpetust siit: https://goo.gl/Go5tMX

LAE ALLA