Elmari hommikujutt: Triinu Paomets ehk Lepatriinu koos LIVE lauluga

Küll me ootasime siin raadios Elmar eestikeelset laulu Lepatriinult ja ära ootasime!  Juttu ajasime nii Eesti Muusikaauhinnad 2019 õhtujuhtimisest, suvel ilmavalgust näinud plaadist “Treehouse” kui ka jõuludest. Muide. Triinu “Lepatriinu” Paomets igatseb jõuludeks villaseid sokke!

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: VSpa juhataja Gea Puidak vastab küsimusele aga miks on vesi kloorine

VSpa juhataja Gea Puidak vastab küsimusele aga miks on vesi kloorine

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Muusikal Kullaketrajad koos LIVE lauluga

Muusikal Kullaketrajad koos LIVE lauluga

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Rolf Roosalu kontserdist Helgus

Rolf Roosalu kontserdist Helgus

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Ilmus Jaak Joala “See kaunis maa”

Olavi Pihlamägi on kokku pannud terve rea Jaak Joala poolt sisse lauldud lugudega plaate. Värskeim neist kannab nime “See kaunis maa”. Elmar käis plaadiesitlusel kohal.

LAE ALLA

Homsest hakkan: Uudo Sepp superstaariks saamisest

Uudo Sepp superstaariks saamisest

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: külas Uudo Sepp

Uudo, kel ees plaadiesitluskontsert 15. detsembril klubis Venus, käis külas Elmari hommikuprogrammis. Kolmanda saatejuhina tegi ta kaasa nii ilmateate ja horoskoobi lugemise kui ka hommikumängu. Milliseks muutub Uudo siis, kui ta pikka aega süüa pole saanud ja kas tal päkapikud käivad, kuula järele

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: EMA 2019 õhtujuhid Reigo Ahven Ja Triinu Paomets

Kui Ahvena jaoks on suurel laval õhtujuhtimise kogemus tuttav, siis Lepatriinule on Eesti Muusikaauhinnad 2019 esimene niivõrd suur õhtujuhi roll. Hommikutiim Sommer-Hermann kohtus ilusate inimestega pildistamisel ja püüdis mikrofoni nende esimesed emotsioonid.

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Maario Masing filmist Eia jõulud Tondikakul

EV100 filmiprogrammi raames teoks saanud koguperefilm “Eia jõulud Tondikakul” liidab lapsed, loomad ja Eesti kauni looduse. Kuidas see kõik teoks sai, käis hommikuprogrammis “Ärka, kaunis maa!” rääkimas produtsent Maario Masing.

LAE ALLA

Elmari hommikujutt: Brad Jürjens, Merit Männiste ja Peeter Kaljuste koos LIVE lauluga

Brad Jurjens, kellel koostöös Peeter Kaljuste ja Merit Männistega on valminud jõuluplaat “MMXIX”, rääkis hommikuprogrammis “Ärka, kaunis maa!”, et sellist jõulumuusikat naljalt mujalt ei kuule.

LAE ALLA