Elmaril külas: Alen Veziko koos LIVE lauluga II osa

Elmaril on külas Alen Veziko, kes on praegu minituuril. LIVE’s esitas ta laulu “Peidetud pisarad”.

LAE ALLA

Elmaril külas: Alen Veziko koos LIVE lauluga I osa

Alen on ilma osas küll hea valiku teinud. August on tuuri jaoks parim aeg. Uurisime, miks ta võttis ette tuntud 2 Quick Starti laulu “Lõpuks leidsin sind” ja selle enda käe järgi ümber kohendas. Kuulame kuidas laul kõlab Elmari stuudios LIVE’s.

LAE ALLA

Elmaril külas: Reinaru Vennad koos LIVE lauluga III osa

Reinaru Vennad tulid uue albumiga Elmarile külla. Pärast eelmist külaskäiku on mõndagi muutunud. Uurisime, kuidas pereansamblil läheb. LIVE’s laulsid nad loo pealkirjaga “Kuule mind”.

LAE ALLA

Elmaril külas: Reinaru Vennad koos LIVE lauluga II osa

Reinaru Vennad tulid uue albumiga Elmarile külla. Pärast eelmist külaskäiku on mõndagi muutunud. Uurisime, kuidas pereansamblil läheb. LIVE’s tuli esitamisele laul pealkirjaga “Veel mõned read”

LAE ALLA

Elmaril külas: Reinaru Vennad koos LIVE lauluga I osa

Reinaru Vennad tulid uue albumiga Elmarile külla. Pärast eelmist külaskäiku on mõndagi muutunud. Uurisime, kuidas pereansamblil läheb. LIVE’s esitasid nad laulu “Rändur”.

LAE ALLA

Elmaril külas: Ansambel Scarlet koos LIVE lauluga III osa

Hommikuprogrammis oli külas ansambel Scarlet! Esitasid lisaks teistele lugudele ka LIVE’s oma uusimat singlit “Mind Põletad”. Kuulsime nende tegemistest suvel ja sellest, et bändis mängimine on kujunenud elustiiliks.

LAE ALLA

Elmaril külas: Ansambel Scarlet LIVE lauluga II osa

Hommikuprogrammis oli külas ansambel Scarlet!  Kuulsime nende tegemistest suvel ja sellest, et bändis mängimine on kujunenud elustiiliks. LIVE’s tuli esitusele akustiline versioon laulust “Ingli hääl”.

LAE ALLA

Elmaril külas: Ansambel Scarlet koos LIVE lauluga I osa

Hommikuprogrammis oli külas ansambel Scarlet! Kuulsime nende tegemistest suvel ja sellest, et bändis mängimine on kujunenud elustiiliks. LIVE’s esitasid nad laulu “Põgeneme”.

LAE ALLA