Elmar aitab: 28.03.2020 – Sakret

Sel korral räägime majade fassaadidest ja fassaadide soojustamisest. Millal on kõige parem aeg fassaaditöödega alustada ja kas mõistlik oleks seda teha koos soojustamisega? Kuidas fassaadimaterjali valida ja millega peaks end üldse enne kurssi viima? Nõu annab Rene Vinkler ettevõttest Sakret. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 22.03.2020 – Ruukki

Sel korral räägime saates katustest. Uurime, millised tööd tuleb kevade saabudes ette võtta, et katus kestaks kauem. Uurime sedagi, millele mõelda, kui katus vajab vahetust ning miks on populaarsust kogumas teraskatused. Saates on Kristjan Keert ettevõttest Ruukki. Sisuturundusintervjuu tegi Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 21.03.2020 – Pere Optika

Sel korral räägime saates fotokroomsetest prilliklaasidest. Saame teada, kellele need sobivad ning mis on nende eelis optiliste päikeseprillide ees. Lisaks antakse soovitusi, millele mõelda enne prillipoodi minekut, et tulemus oleks ootustele vastav ning optometrist leiaks kliendile just selle õige prilli. Stuudios on Pere Optikast Laura Tõnov ja Jaan Põrk ning Essilori tooteesindaja Margo Tinno. Sisuturundusintervjuu […]

LAE ALLA

Elmar aitab: 14.03.2020 – Esvika Elekter

Seekord anname nõu, kuidas tagada kodus elektriohutus. Mida tuleb elektriga ümberkäimisel silmas pidada? Kuidas saaksime elektririkkeid ennetada ja seeläbi tulekahjusid vältida? Misasi on elektrikaare kaitseseade? Külas on Märt Kostabi ABB-st ja Tõnu Koppel Esvikast. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 07.03.2020 – Nissan 3

Selle nädala Elmar Aitab on mõeldud kõigile neile, kel peres kasvamas väikelapsed ja otsivad omale sobiva suurusega sõiduvahendit. Testime, kas Nissan X-Trail sobib pereautoks. Saadet juhib Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 29.02.2020 – Nissan 2

Sel korral läheb „Elmar aitab“ külla Fakto Auto Nissani esindusse Tallinnas. Saame teada, kuidas valida autole lisavarustust. Testime ka mõne läbi. Saadet veab Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 23.02.2020 – Tervise Abi

Seekord räägime liikumisabivahenditest. Kellele need mõeldud on ja milliseid tänapäeval pakutakse? Aga anname ka nõu, millised võimalused on tänapäeval abivahendite laenutamiseks. Stuudios on Tervise Abi müügijuht Liivi Vestholm ning Tervise Abi Pelgulinna kaupluse juhataja Anne-Ly Varus. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 22.02.2020 – Nissan 1

Räägime Nissani esinduses juttu turundusjuhi Henri Daumiga, kes tutvustab turvalisusega seotud lisavarustust ning saatejuht Annika Õunap katsetab omal nahal, kuidas parkida suurt autot, millel funktsioon “vajuta nuppu ja pargib ise”. Lisaks tuleb juttu sellestki, et kas autojuht liialt mugavaks ei muutu, kui auto on võimeline juhi eest paljut juba ära tegema. Sisuturundus intervjuu toob kuulajateni […]

LAE ALLA

Elmar aitab: 16.02.2020 – Tervise Abi

Saates Elmar aitab räägime jalgade tervisest ja abivahenditest, millega erinevaid jalaprobleeme ennetada ja ravida. Aga anname ka nõu, kuidas oma jalgade eest õigesti hoolt kanda. Külas on Tervise Abi müügijuht Liivi Vestholm ning Tervise Abi Magdaleena kaupluse juhataja Erika Gaston. Sisuturundusintervjuu viis läbi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 15.02.2020 – Pere Optika

Räägime prilliklaasidest ja katetest. Millega peaks klaaside ja katete valimisel arvestama? Aga milliseid tänapäeval üldse pakutakse ja kuidas prilliklaaside eest hoolt kanda? Külas on Pere Optika optometrist Laura Tõnov, Pere Optika juhatuse esimees Jaan Põrk ja Essilori prilliklaaside tootespetsialist Margo Tinno. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA