Elmar aitab: 18.07.2020 – Pere Optka

Elmar Aitab saates esitame sel korral 10 kõige olulisemat küsimust silmade tervise, nägemiskontrolli ja prillide kohta Pere Optika spetsialistidele. Võtame kokku aastaga tehtud saadete sisu, kus oleme rääkinud nii laste kui eakate silmadega seotud muredest ning jaganud ka õpetusi, kuidas valida prille. Sisuturundus intevjuu toob kuulajateni Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 20.06.2020 – Pere Optika

20.06.2020 – Pere Optika

LAE ALLA

Elmar aitab: 16.05.2020 – Pere Optika

Elmar Aitab rubriigis tuleb sel korral juttu kontoriprillidest. Uurime, kuidas need kaitsevad arvutiga töötava inimese silmi ning saame teada sedagi, millised on võimalused oma nägemist ja silmi säästa neil, kellele pole määratud prille. Stuudios on Pere Optikast Laura Tõnov ja Jaan Põrks ning Essilori tooteesindaja Margo Tinno. Sisuturundus intervjuu toob teieni Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 03.05.2020 – Gratitude Services

Sel korral ajame juttu Gerli Palgiga ettevõttest Gratitude Service ning uurime, kuidas läheneva emadepäeva valguses väärikalt meeles pidada oma lahkunud ema või vanaema. Samuti saame teada, kuidas hoida korras hauaplatse, kui ise seda mingil põhjusel teha ei saa. Juttu tuleb hauaplatside hooldusteenusest. Sisuturundus intervjuu toob kuulajateni Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 28.03.2020 – Sakret

Sel korral räägime majade fassaadidest ja fassaadide soojustamisest. Millal on kõige parem aeg fassaaditöödega alustada ja kas mõistlik oleks seda teha koos soojustamisega? Kuidas fassaadimaterjali valida ja millega peaks end üldse enne kurssi viima? Nõu annab Rene Vinkler ettevõttest Sakret. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 22.03.2020 – Ruukki

Sel korral räägime saates katustest. Uurime, millised tööd tuleb kevade saabudes ette võtta, et katus kestaks kauem. Uurime sedagi, millele mõelda, kui katus vajab vahetust ning miks on populaarsust kogumas teraskatused. Saates on Kristjan Keert ettevõttest Ruukki. Sisuturundusintervjuu tegi Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 21.03.2020 – Pere Optika

Sel korral räägime saates fotokroomsetest prilliklaasidest. Saame teada, kellele need sobivad ning mis on nende eelis optiliste päikeseprillide ees. Lisaks antakse soovitusi, millele mõelda enne prillipoodi minekut, et tulemus oleks ootustele vastav ning optometrist leiaks kliendile just selle õige prilli. Stuudios on Pere Optikast Laura Tõnov ja Jaan Põrk ning Essilori tooteesindaja Margo Tinno. Sisuturundusintervjuu […]

LAE ALLA

Elmar aitab: 14.03.2020 – Esvika Elekter

Seekord anname nõu, kuidas tagada kodus elektriohutus. Mida tuleb elektriga ümberkäimisel silmas pidada? Kuidas saaksime elektririkkeid ennetada ja seeläbi tulekahjusid vältida? Misasi on elektrikaare kaitseseade? Külas on Märt Kostabi ABB-st ja Tõnu Koppel Esvikast. Sisuturundusintervjuu tegi Ingela Virkus.

LAE ALLA

Elmar aitab: 07.03.2020 – Nissan 3

Selle nädala Elmar Aitab on mõeldud kõigile neile, kel peres kasvamas väikelapsed ja otsivad omale sobiva suurusega sõiduvahendit. Testime, kas Nissan X-Trail sobib pereautoks. Saadet juhib Annika Õunap.

LAE ALLA

Elmar aitab: 29.02.2020 – Nissan 2

Sel korral läheb „Elmar aitab“ külla Fakto Auto Nissani esindusse Tallinnas. Saame teada, kuidas valida autole lisavarustust. Testime ka mõne läbi. Saadet veab Annika Õunap.

LAE ALLA